Знайомтеся, Teahouse

 

Ми імпортуємо чай, виробляємо і продаємо чай з 1996 року. Імпортуємо чай з Китаю, Японії, Індії, Шрі-Ланки, Грузії, Кенії. У кожній країні ми маємо офіс або представника, тітестера (дегустатора чаю) й постачальника.

 

Виробляємо чай в Україні, сортуємо й упаковуємо на нашій фабриці. У нас завжди в наявності свіжі зелені, білі, червоні, чорні, трав’яні чаї, улуни й пуери. Створюємо купажі: у продажу завжди дві сотні популярних і стільки ж авторських сумішей.

Продаємо в усіх містах України через мережу дистриб’юторів та у власних магазинах. На початку 2018 у нас:  7 власних, 15 відкритих за франшизою і 28 магазинів партнерів та 386 дистриб’юторів. Ми відкриваємо зручні та затишні магазини, у яких працюють люди, які люблять свою справу.

Найкращі готові рішення для HoReCa – теж у нас. Чай Teahouse подають у культових закладах Одеси, Києва та Дніпра.

Ми доскіпливі перфекціоністи в усьому, що стосується чаю: упаковці, дизайні простору, атмосфері,  якості всіх елементів чайних і магазинів. Упаковуємо й розповідаємо про чай так, що хочеться приходити й купувати ще і ще. До нас приводять родичів, друзів й колег – кожний знаходить «свій» чай. І на цьому подорож тільки розпочинається.

У 2012 ми вирішили зробити індустрію України кращою. Тепер Україна бере участь у Міжнародному чайному чемпіонаті:  ми організовуємо український тур і відправляємо переможців на фінал. У 2014 ми відкрили першу в Україні Чайну школу. Навчаємо чайних майстрів, бариста, продавців, адміністраторів і директорів – більше 100 чоловік (на початок 2018).

Ми успішні, тому що любимо свою справу й своїх людей. Наша мета – зробити так, щоби кожний українець міг пити справжній, правильний, смачний чай за справедливою ціною.

Наші люди – це команда, партнери, клієнти. Ми називаємо Teahouse сімейним бізнесом, бо любимо і піклуємося про тих, з ким працюємо. Стосунки в нашій сім’ї будуються на довірі, підтримці й чесності. Так ми відносимося до співробітників, партнерів і клієнтів. Приєднуйтеся до сім’ї та відкривайте найкраще у світі чаю.

Інтернет-магазин чаю: www.teahouse.ua